Naša ponuka filtrov pre Vás

Úplne na začiatok uvediem, že nami ponúkané filtre nie sú založené na reverznej osmóze. Teda používaním našich filtrov Vám nehrozí pitie demineralizovanej vody.

Samozrejme existuje celá škála výrobcov vodných filtrov, avšak je lepšie vybrať si tie, ktoré zaručia kvalitu a pochádzajú z krajín, kde je zdravotná nezávadnosť na prvom mieste. Medzi také patria aj filtre Atlas od talianskeho výrobcu a preto sme sa ich rozhodli ponúkať .

Už viac ako 35 ročná tradícia výroby, robí so spoločnosti Altas Filtri lídra pre filtráciu vody a riešení pre čistenie, tak pre domácnosti ako i priemyselný sektor s celosvetovou distribučnou sieťou. Neustále zameranie na kvalitu a inováciu technologických procesov urobili z Atlas Filtri vhodného partnera pre každého kto to myslí vážne s excelentným čistením vody. Schopnosť okamžite porozumieť potrebám trhu umožňujú firme prinášať nové riešenie zlepšovaním a inovovaním jej vlastných produktov rok čo rok

Značka Atlas green vyjadruje, že sa jedná o ekologicky šetrné výrobky. Výrobky firmy sú testované a certifikované celosvetovo.

Webová adresa výrobcu Atlas Filtru tu: http://www.atlasfiltri.com/

Atlas Filtri

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *