Zavlažovanie – predaj a montáž závlahových a osviežovacích systémov.

Zavlažovanie – závlahové systémy nie sú výmyslom dnešnej doby. Vykopávky dokazujú použitie jednoduchých závlahových systémov už v Mezopotámii a starovekom Egypte.Je teda nadmieru jasné, že už vtedy bolo v záujme dobrej úrody použiť aspoň jednoduchý závlahový systém, ktorý by nahradil nedostatok zrážok.

V dnešnej dobe sme svedkami veľkej nerovnováhy medzi potrebou vody a jej dostupnosti vo forme pravidelných zrážok. Takže sa hlavne striedajú obdobia sucha bez zrážok a obdobia intenzívnych zrážok, ktoré prinášajú záplavy. V tejto časti webu sa budeme venovať tomu, ako si poradiť v období sucha tak, aby naše záhrady prekvitali. Budeme sa venovať téme „závlahové systémy“.

  1. Čo je to zavlažovanie
  2. Zavlažovanie – metódy
  3. Zavlažovanie -návrh, inštalácia a údržba zavlažovacieho systému
  4. Rady pre zavlažovanie
  5. Naša ponuka zavlažovacích systémov
  6. Kategórie (pakety) závlažovacích systémov
  7. FAQ – otázky a odpovede

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Rf-mVCC9u4E

Samozrejme veľa potencionálnych  zákazníkov sa obáva poškodenia už vysadeného trávnika. Ponúkame riešenie, ktoré to minimalizuje, obnova trávnika je priam okamžitá. Po ukončení výkopových prác je odobraný trávnik umiestnený na pôvodné miesto – http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SxLG4CfKcUQ. Samozrejme je to riešenie o čosi drahšie, avšak v prípade kvalitného trávnika sa oplatí doň investovať.

Pokiaľ Vás zaujíma priemerná cena za AZS, musíme Vám odpovedať, že cena závisí od veľkosti zavlažovanej plochy a od náročnosti terénu, do ktorého má byť osadená. Cenu komponentov zistíte v našom cenníku, ktorý Vám zašleme na základe Vašej požiadavky. V prípade využitia dodávky na kľúč sa bude cena práce odvíjať od množstva vykonaných prác. Predbežnú informáciu čo vstupuje do ceny prác získate tu: predbežná kalkulácia. Na trhu je množstvo značiek zavlažovacích systémov od tých menej kvalitných až po tie top. Je len na zákazníkovi, ktorí si vyberie. Platí však porekadlo za málo peňazí, málo muziky. Nižšia cena sa obvykle prejaví v kratšej životnosti, vyššej poruchovosti, nižšom komforte a v horších výkonových parametroch. Je samozrejme rozdiel medzi dvojročnou a päťročnou zárukou, medzi plastovým a nerezovým výsuvníkom atď. Samozrejme my Vám vieme poradiť také materiály, s ktorými máme dobré skúsenosti a taktiež Vás upozorniť na čo si dať pri výbere pozor. Aby sme uľahčili Váš výber pripravujeme 3 pakety produktov od cenovo najvýhodnejšej (starter), cez štandardnú (middle) až po luxusnú kategóriu (luxury).

Zavlažovanie IMAG0424x

Zavlažovanie

IMG_6687x

Zavlažovanie

Zavlažovanie IMG_6691x

Zavlažovanie

 

Zavlažovanie

Závlaha

zavalžovanie IMG_6695x

Závlaha